SSKK-logo

Validator HTML 4.01
  Stödmedlemmar  

Nedan redovisas stödmedlemmar för år 2005 och senare, inkl. de ständiga medlemmar som frivilligt har betalat minst halv årsavgift 2005-2017; från 2018 lägst 200 kr. Observera att listan för innevarande år alltid är preliminär.

Om ditt namn oväntat saknas (med hänsyn till listans datum):
Vänligen klicka här och meddela cirkadatum för din inbetalning.

 2018 per 30.4
 Andersson, Ingvar        Bollebygd
 Carlsson, Ingvar         Linköping
 Carnstam, Tomas          Lund
 Dahlgren, Jonas          Sävedalen
 Enoksson, Björn          Lund
 Erlandsson, Carl-Eric    Lund
 Hagberg, Jan             Stockholm
 Hessmark, Mats           Stockholm
 Holmstrand, Lars         Växjö
 Höglund, Jan             Uppsala
 Kvarnemo, Anders         Jönköping
 Landén, Ingvar           Kalmar
 Lundberg, Kenneth        Västerås
 Norevall, Ulf            Uppsala
 Rydholm, Lennart         Göteborg
 Vogel, Ulf               Dalby

 2017
 Bergh, Kerstin           Göteborg
 Burman, Lennart          Östersund
 Carlsson, Ingvar         Linköping
 Carnstam, Tomas          Lund
 Diderholm, Erik          Uppsala
 Enoksson, Björn          Lund
 Göransson, Gert          Höganäs
 Hagberg, Jan             Stockholm
 Hessmark, Mats           Stockholm
 Höglund, Jan             Uppsala
 Jonsson, Mats            Hässelby
 Kvarnemo, Anders         Jönköping
 Landén, Ingvar           Kalmar
 Norevall, Ulf            Uppsala
 Rydholm, Lennart         Göteborg
 Söderberg, Per           Bromma
 Uppström, Leif           Fristad

 2016
 Carlsson, Ingvar         Linköping
 Carnstam, Tomas          Lund
 Diderholm, Erik          Uppsala
 Enoksson, Björn          Lund
 Göransson, Gert          Höganäs
 Hagberg, Jan             Stockholm
 Hessmark, Mats           Stockholm
 Höglund, Jan             Uppsala
 Kvarnemo, Anders         Jönköping
 Landén, Ingvar           Kalmar
 Norevall, Ulf            Uppsala
 Norling, Per             Lyckeby
 Olsson, Lennart          Visby
 Rydholm, Lennart         Göteborg
 Sandström, Ludvig        Hägersten
 Söderberg, Per           Bromma
 Uppström, Leif           Fristad
 Winge, Stefan            Årsta

 2015
 Burman, Lennart          Östersund
 Carlsson, Ingvar         Linköping
 Carnstam, Tomas          Lund
 Enoksson, Björn          Lund
 Göransson, Gert          Höganäs
 Hagberg, Jan             Stockholm
 Hessmark, Mats           Stockholm
 Höglund, Jan             Uppsala
 Kvarnemo, Anders         Jönköping
 Landén, Ingvar           Kalmar
 Norling, Per             Lyckeby
 Olsson, Lennart          Visby
 Rydholm, Lennart         Göteborg
 Sandström, Ludvig        Hägersten
 Söderberg, Per           Bromma
 Uppström, Leif           Fristad
 Ward, Bengt              Göteborg
 Winge, Stefan            Årsta

 2014
 Robert Andersson         Bottnaryd
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Tomas Carnstam           Lund
 Erik Diderholm           Uppsala
 Gert Göransson           Höganäs
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Ingvar Landén            Kalmar
 Stig-Gunnar Pettersson   Hofors
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Ludvig Sandström         Hägersten
 Per Söderberg            Bromma
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta

 2013
 Lennart Burman           Östersund
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Tomas Carnstam           Lund
 Erik Diderholm           Uppsala
 Gert Göransson           Höganäs
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Ingvar Landén            Kalmar
 Ulf Norevall             Uppsala
 Stig-Gunnar Pettersson   Hofors
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Per Söderberg            Bromma
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta

 2012
 Mattias Berggren         Täby
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Tomas Carnstam           Lund
 Erik Diderholm           Uppsala
 Gert Göransson           Höganäs
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Ingvar Landén            Kalmar
 Nils Lindholm            Umeå
 Ulf Norevall             Uppsala
 Per Norling              Lyckeby
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Per Söderberg            Bromma
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta

 2011
 Yngve Anderberg          Lund
 Robert Andersson         Bottnaryd
 Kerstin Bergh            Skövde
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Tomas Carnstam           Lund
 Rickard Dahlström        Lidköping
 Erik Diderholm           Uppsala
 Gert Göransson           Höganäs
 Jan Hagberg              Stockholm
 Jukka Hautajärvi         Skövde
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Börje Ivegård            Stockholm
 Mats Jonsson             Hässelby
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Ingvar Landén            Kalmar
 Ulf Norevall             Uppsala
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Robert Spångberg         Stockholm
 Per Söderberg            Bromma
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta

 2010
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Tomas Carnstam           Lund
 Rickard Dahlström        Lidköping
 Erik Diderholm           Uppsala
 Gert Göransson           Höganäs
 Tony Hedlund             Luleå
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Mats Jonsson             Hässelby
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Ulf Norevall             Uppsala
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Per Söderberg            Bromma
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta 

 2009
 Kerstin Bergh            Skövde
 Lars Blomström           Örebro
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Rickard Dahlström        Lidköping
 Gert Göransson           Höganäs
 Mats Hessmark            Stockholm
 Anders Hyllengren        Täby
 Jan Höglund              Uppsala
 Mats Jonsson             Hässelby
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Bengt Lindqvist (+)      Vänge
 Ulf Norevall             Uppsala
 Lennart Olsson           Visby
 Börje Persson            Borås
 Stig-Gunnar Pettersson   Hofors
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Carl Olof Stål           Sundsvall
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Anders Sällberg          Gnosjö
 Bengt Ward               Göteborg
 Anders Willén (+)        Delsbo
 Stefan Winge             Årsta
 Ingemar Zerpe            Norrköping

 2008
 Kerstin Bergh            Skövde
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Jonas Dahlgren           Sävedalen
 Gert Göransson           Höganäs
 Jan Höglund              Uppsala
 Börje Ivegård            Stockholm
 Björn Knöppel            Stockholm
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Nils Lindholm            Umeå
 Bengt Lindqvist          Vänge
 Ulf Norevall             Uppsala
 Lennart Olsson           Visby
 Bo Plato                 Hässleholm
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Lars Swahnberg           Oskarshamn
 Bengt Ward               Göteborg
 Stefan Winge             Årsta
 Ingemar Zerpe            Norrköping 

 2007
 Ingvar Carlsson          Linköping
 Jonas Dahlgren           Sävedalen
 Björn Enoksson           Lund
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Mats Jonsson             Hässelby
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Erik Larsson             Annelöv
 Bengt Lindqvist          Vänge
 K-G Mellbin              Täby
 Ulf Norevall             Uppsala
 Per Norling              Lyckeby
 Lennart Olsson           Visby
 Lars Eric Persson        Domsjö
 Stig-Gunnar Pettersson   Hofors
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Lennart Selander         Uppsala
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Lars Swahnberg           Oskarshamn
 Bengt Ward               Göteborg
 Ingemar Zerpe            Norrköping

 2006
 Jonas Dahlgren           Sävedalen
 Björn Enoksson           Lund
 Mats Hessmark            Stockholm
 Jan Höglund              Uppsala
 Börje Ivegård            Stockholm
 Mats Jonsson             Hässelby
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Bengt-Olov Lindeberg     Stockholm
 Nils Lindholm            Umeå
 Bengt Lindqvist          Vänge
 Lennart Olsson           Visby
 Stig-Gunnar Pettersson   Hofors
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Börje Sandström          Täby
 Olle Smith               Munkedal
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Lars Swahnberg           Oskarshamn
 Bengt Ward               Göteborg

 2005
 Jonas Dahlgren           Sävedalen
 Sune Dahnberg            Falkenberg
 Björn Enoksson           Lund
 Rune Holmberg            Mölndal
 Martin Johansson         Skellefteå
 Mats Jonsson             Hässelby
 Björn Knöppel            Stockholm
 Anders Kvarnemo          Jönköping
 Erik Larsson             Landskrona
 Ulf Norevall             Uppsala
 Per Norling              Lyckeby
 Lennart Rydholm          Göteborg
 Hans Rånby               Bromma
 Sven-Eric Sagström (+)   Enköping
 Johan Sandberg           Trensum
 Börje Sandström          Täby
 Robert Spångberg         Stockholm
 Erik M Svensson          Trollhättan
 Lars Swahnberg           Oskarshamn
 Anders Sällberg          Gnosjö
 Allan Tholin             Karlstad
 Inge Vilhelmsson         Finja
 Bengt Ward               Göteborg
 Anders Willén            Delsbo